Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Προτάσεις/θαψιμο για Anime

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 11]

251 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Πεμ 20 Ιουλ 2017, 10:09

LordAxel

@Santouryuu έγραψε:Ναι ενώ στην κοινωνία μας έπεφταν κεφάλια για κάποιο λόγο ας πούμε, είχαν νόημα οι αποκεφαλισμοι! ΛΟΛ
Μαλλον δεν ημουν ξεκαθαρος. Αυτο που ειπα ειναι οτι οταν μια ταινια, βιβλιο, σειρα, cartoon, comic, οτιδηποτε περιστρεφεται γυρω απο τη βια και δεν εχει τιποτε αλλο τοτε σιγουρα δεν εχεις να κανεις με κατι ωριμο και σοβαρο

252 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Πεμ 20 Ιουλ 2017, 11:28

Tcixlas

στη συγκεκριμενη περίπτωση θα πρέπει να αποδεχτείτε ότι διαφωνείτε γιατί και οι 2 απο την οπτική σας έχετε δίκιο, αλλά ο σάντο έχει ιδιαίτερες απόψεις που δύσκολα αλλάζουν :p

253 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Πεμ 20 Ιουλ 2017, 12:15

Santouryuu

@Deathracer2009 έγραψε:Άμα είναι να γελάσω βλέπω Gintama η Μob Psycho. hahaha

Gintama = AIDS
@LordAxel έγραψε:
@Santouryuu έγραψε:Ναι ενώ στην κοινωνία μας έπεφταν κεφάλια για κάποιο λόγο ας πούμε, είχαν νόημα οι αποκεφαλισμοι! ΛΟΛ
Μαλλον δεν ημουν ξεκαθαρος. Αυτο που ειπα ειναι οτι οταν μια ταινια, βιβλιο, σειρα, cartoon, comic, οτιδηποτε περιστρεφεται γυρω απο τη βια και δεν εχει τιποτε αλλο τοτε σιγουρα δεν εχεις να κανεις με κατι ωριμο και σοβαρο

Και εγώ όταν θέλω κάτι ώριμο και σοβαρό βλέπω shounen... ΛΟΛ

~Ηold the door~

254 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Πεμ 20 Ιουλ 2017, 13:29

LordAxel

@Santouryuu έγραψε:

Gintama = AIDS
@LordAxel έγραψε:

Το Gintama ειναι εξαιρετικο σε αυτο που κανει, οταν θελει να ειναι αστειο πεθαινεις στο γελιο και οταν θελει να σε συγκινησει πνιγεσαι στο κλαμα. Το αρνητικο του ειναι οτι σε ενα ποσοστο του ειναι λιγο hit and miss 

Αν θες κατι ωριμο δες Bebop ή Parasyte ή διαβασε κατι απο Urasawa(monster πχ), Solanin, Vinland Saga, Holyland ή κατι τετοιο. Παντως μην βλεπεις πιπες που καθε 2ο frame ειναι ενα κομμενο κεφαλι xD xD... Λολ

255 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Παρ 21 Ιουλ 2017, 04:56

Santouryuu

@LordAxel έγραψε:
@Santouryuu έγραψε:

Gintama = AIDS
@LordAxel έγραψε:

Το Gintama ειναι εξαιρετικο σε αυτο που κανει, οταν θελει να ειναι αστειο πεθαινεις στο γελιο και οταν θελει να σε συγκινησει πνιγεσαι στο κλαμα. Το αρνητικο του ειναι οτι σε ενα ποσοστο του ειναι λιγο hit and miss 

Αν θες κατι ωριμο δες Bebop ή Parasyte ή διαβασε κατι απο Urasawa(monster πχ), Solanin, Vinland Saga, Holyland ή κατι τετοιο. Παντως μην βλεπεις πιπες που καθε 2ο frame ειναι ενα κομμενο κεφαλι xD xD... Λολ

Τα'χουμε δει

~Ηold the door~

256 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Παρ 21 Ιουλ 2017, 10:42

LordAxel

Διαβασε τα manga τοτε

257 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Παρ 21 Ιουλ 2017, 18:42

Santouryuu

Δεν μου αρέσουν... Προτιμώ ανιμε

~Ηold the door~

258 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Παρ 21 Ιουλ 2017, 19:55

LordAxel

@Santouryuu έγραψε:Δεν μου αρέσουν... Προτιμώ ανιμε
Αποδεικνυεις περιτρανα ποσο πληβειος εισαι

259 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Παρ 21 Ιουλ 2017, 23:14

Santouryuu

Α έχεις ξεφύγει εσύ... Πληβειος επειδή δεν μου αρέσουν τα μάγκα;

Μαζεψτε τον πιτσιρικά κάποιος  hahaha

~Ηold the door~

260 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Σαβ 22 Ιουλ 2017, 00:00

LordAxel

Για να ειμαι ειλικρινης ναι θεωρω τους anime-only fans λιγο πληβειους καθως πιστευω οτι η δηλωση "δεν μου αρεσουν τα μανγκα" ειναι επειδη δεν εχουν κατσει να ασχοληθουν ουσιαστικα. Τα manga πολλες φορες μπορουν να γινουν πιο ζωντανα και απο την κινουμενη εικονα

Btw, δεν ξεφυγα καθολου. Αυτο που ειπα ειναι οτι αν ειναι να προτεινεις κατι καλο, μην προτεινεις 90's OVA που εχουν μονο gore και τπτ αλλο. Δεν ημουν ουτε ερειστικος ουτε ειρωνικος αρχικα

261 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Σαβ 22 Ιουλ 2017, 03:59

Santouryuu

Πάει τον χάσαμε... Σε βλέπω σε κάνα φεστιβάλ της ΚΝΕ με τους διάφορους ψευτοδιανοουμενους 

Μία χαρά είναι τα gore BTW... Εξ'αλλου δεν είπα να βλέπετε ΜΟΝΟ gore, απλά είπα να βλέπετε ΚΑΙ κάνα gore... 

Αλλά αν είσαι στενόμυαλος ο,τι πει ο άλλος είναι στον βρόντο 

Επίσης φάκ μάνγκα, δεν θα κάτσω να διαβάζω ασπρόμαυρες μαλακιες μόνο και μόνο για να κάνω εντύπωση σε κάτι 15χρονα που δεν πρόκειται να δω ποτέ στη ζωή μου 

whistle

~Ηold the door~

262 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Σαβ 22 Ιουλ 2017, 09:15

LordAxel

Ουτε εγω θα κατσω να ασχοληθω με εναν τελειωμενο 30χρονο που αυνανιζεται με animated αποκεφαλισμους
Have a nice day
(Btw δεν ξερω πως το να διαβαζεις manga σε κανει κομμουνιστη αλλα δεν ρωταω γτ λογικα ο συνειρμος σου θα ειναι εξισου ανοητος με τους προηγουμενους)

263 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Σαβ 22 Ιουλ 2017, 09:19

Santouryuu

28 ακομα, μην κλέβεις  hahaha hahaha

~Ηold the door~

264 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Σαβ 22 Ιουλ 2017, 12:34

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
[mod]Ας πεσουν λιγο οι τονοι διοτι βλεπω να ξεφευγουν τα πραγματα. [/mod]

265 Απ: Προτάσεις/θαψιμο για Anime Την / Το Σαβ 22 Ιουλ 2017, 14:44

Santouryuu

Είδα ότι το φθινόπωρο βγαίνει οva time bokan

Το έβλεπα μικρός αυτό  so beautiful! so beautiful!

~Ηold the door~

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης