Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τhe Breaker

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Τhe Breaker Την / Το Σαβ 17 Ιουλ 2010, 17:32

didimakia

Η ιστορια περιστρεφεται γυρω απο ενα παιδι λυκειου που συνεχεια τον πλακωνουν αλλα παιδια και με λιγα λογια ειναι ο looser του σχολειου μεχρι που ερχεται ενας νεος καθηγητης o οποιος ηταν δολοφονος και master των 9 martial arts  και τελοσπαντων με καποιες παρεξηγησεις αναγκαζεται να τον διδαξει martial arts...

Genres:Action, Comedy, Drama, Martial Arts, Romance, School Life, Seinen

62 Chapter Διαθεσιμα...Eιναι On Going...Εχει εκπληκτικο σχεδιο...Πολυ ωραιους χαρακτηρες... Εχει την καλυτερη γυναικα χαρακτηρα...Bitch ftw :P Εχει αιμα,βια,φαnservice αρκετο, ωραιες μαχες,ωραιες δυναμεις... Το συστηνω σε ολους...

Mπορειτε να το διαβασε απο εδω

2 Απ: Τhe Breaker Την / Το Σαβ 17 Ιουλ 2010, 20:29

Shadow Ace

Imba Troll.
εχω ασχοληθει για καμμια 20ρια τσαπς,το εχω stalled για λιγο,μαρεσει και μετραει...

ξυλο ftw...
most hot bitch ever.

3 Απ: Τhe Breaker Την / Το Σαβ 17 Ιουλ 2010, 20:32

Aldark

Είχα διαβάσει ένα chapter. νταξ δεν πέταγε κίολας (ένα chapter :xD: ) . Αλλα καποιος καλος άνθρωπος μου έδειξε μια κυρια απο το εν λόγω μάνγκα οπότε.... aww

4 Απ: Τhe Breaker Την / Το Τρι 20 Ιουλ 2010, 01:32

Iron Nicκ

@didimakia έγραψε:
62 Chapter Διαθεσιμα...Eιναι On Going...Εχει εκπληκτικο σχεδιο...Πολυ ωραιους χαρακτηρες... Εχει την καλυτερη γυναικα χαρακτηρα...Bitch ftw :P Εχει αιμα,βια,φαnservice αρκετο, ωραιες μαχες,ωραιες δυναμεις... Το συστηνω σε ολους...

η γυναικα ειναι φοβερη....
Σπόιλερ:
μας το γαμησε ομως ο δημιουργος γαμω

5 Απ: Τhe Breaker Την / Το Τρι 20 Ιουλ 2010, 01:48

didimakia

Ηρεμα με τα σποιλ..μπορει να μην το λες ευθεος αλλα ευκολα τον κανεις τον συνειρμο...και μην ξεχναμε...Review ειναι οχι συζητηση περι last chapter :)

6 Απ: Τhe Breaker Την / Το Τρι 20 Ιουλ 2010, 08:35

HawkEyes Juracule

νταξ τα γνωστα....κ αυτο μου αρεσε απ το review και το ειχα για τα σχεδια μου αλλα με τοσα που εχω να δω δε χωραει πουθενα....
damn...

7 Απ: Τhe Breaker Την / Το Πεμ 05 Αυγ 2010, 00:47

zOOOk

ειναι οντως πολυ καλο...αξιζει πραγματικα
με μπερδεβουν καπως τα ονοματα τον χαρακτηρων αλλα τεσπα χαλαλι...

Σπόιλερ:

8 Απ: Τhe Breaker Την / Το Παρ 28 Δεκ 2012, 01:30

n1ckagc

The breaker thw new wave ειναι η συνεχεια για οποιον δεν το ξερει....αυτο το μανγα Γ@Μ@ΕΙ

NINE ARTS DRAGON

9 11 Την / Το Παρ 09 Σεπ 2016, 01:01

GomuGomuNoBaka

Πολύ καλό το The Breaker. Γενικά αυτά τα κορεάτικα αρχίζουν να γαμάνε. (αν δεν κάνω λάθος και το Veritas κορεάτικο είναι)

Αλλά νταξ δεν υπάρχουν πολύ καλά scanlations και με τα ονόματα δεν βγάζεις χριστό (χειρότερα και απο κινέζικα webnovels...)

Είχε πάντως απο τις καλύτερες μάχες και πολύ καλό σκίτσο. Κρίμα που οι δημιουργοί αποφάσισαν το σταματίσουν για μερικά (?) χρόνια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης