Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ , ΜΕ ΤΟΥΣ ADMIN , τους MODS και τα Καρντάσια

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ισχύουν οι ημερομηνίες που αναφερω πιο πανω αλλά μόνο για σοβαρες συζήτησεις.

Tcixlas

ωραια ολα το warn για ποιο λογο?

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^ Ανάλυση δεν έχει????

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
@Aldark έγραψε:Έγινε λοιπόν η πρώτη συνάναντηση μελών χωρίς αυτόν που τη διοργάνωσε :Ρ
πρέπει να βάλω από ένα γουόρν στον ρεντ , τον τζιμ , τον θανάση και τον σκάρλετ

πέρα από αυτό εγώ θα είμαι Αθήνα από αύριο μέχρι τέλος μήνα και 20-30 αυγούστου
να μαθεις να φευγεις απο την Αθηνα καλοκαιριατικα! (Κατ αρχην εγω αρχησα την ιδεα με το να κανουμε meeting μια που θα ερχοταν ο ρεντ και ο τζιμ κι επειδη ειναι δυσκολο να ποσταρω με το pc που εχω, εκανες το τοπικ εσυ)

My Anime List||My Manga List
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Ανάλυση:

Βρεθήκαμε κατα τις 7 και μιση μοναστηράκι, είχα πει και 20 αλλά καθυστέρησε 10 λεπτά ο κωλοηλεκτρικος να έρθει... φτανω βιαστικα λοιπον, γνωρίζομαι με τον red, μιας και τον τζιμ τον ειχα γνωρίσει προχτές, που ξανα βρεθήκαμε, και ξεκινάμε για τα γνωστά μας μέρη στο θησείο.

Μετά απο ένα 5λεπτό περπάτημα, φτάνουμε στο στέκι του opgr meeting athens και αράζουμε περιμένωντας το ψηλό μωράκι απο προχτές, να έρθει για παραγγελία, να κάνουμε πάλι τσαλιμάκια για να παραγγείλουμε 10 λεπτά μετά. Τελικά σκάει ψηλός και μας ριχνει και πιστόλι κι απλά αφηνει νερό και φεύγει. Αφού εγώ και ο ρεντ τσιμπάμε μπυρίτσα, ο τζιμ κοκα(κολα) και ο δήμος καπουτσινειρος βγάζουμε τα φτυάρια.

Θέματα συζήτησης:
Το προτζεκτ της μετάφρασης του Manga απο την αρχή και το πως θα γίνει να συννενοηθούμε, για να το βγάλουμε εις πέρας, ποιος μπορεί να αναλάβει τι, ποιος ριχνει πιστόλια κλπ κλπ

Η σερβιτόρα με τον καλοσχηματισμένο κώλο, φορούσε μπλε στριγκ η μαύρο? τελικά ήταν μπλε, κακή επιλογή (για την ίδια) το ημιδιάφανο γκρι φόρεμα, με έντονο στριγκ απο μέσα, για να φορέσει απόγευμα πριν νυχτώσει... το χαμόγελο μας το σκασε παντως. Η μας άκουσε, ή απλά με είδε να κάνω επίδειξη στο δήμο, για τις αναστολές του.

Είναι η δεν είναι τελικά φλώρος ο δήμος? Μήπως είναι και ο τζιμ? Μήπως τελικά κυκλοφορούμε πολλοί? Μπαα....

Γυναίκες....

Pokemon λιγο

Προηγούμενες συναντήσεις

Τρολλάρισμα στον πιωμένο αλ τηλεφωνικώς

Γιατί δεν ήρθαν οι άλλοι? Πότε θα γνωρίσουμε Πάττυ τζόνι μάνο?
Θα παίξει κανα μονοήμερο σαλόνικα ή αθήνα?

Πόσο κόσμο έχει στο θησείο και μοναστηράκι το βράδυ

Θα μας κλείσουν μέσε με αυτά που κυκλοφορούσαν

Γιατι η μπλούζα του ρεντ ήταν πορτοκαλί και όχι κόκκινη

Και άλλα πολλά που δε θυμάμαι τώρα, αλλά βαριέμαι και να γράφω άλλο

έπειτα χωριστήκαμε στο μοναστηράκι ξανα, αφού ριξαμε το κλασικό περπατηματάκι, πήραμε τα εισητήρια μας και φύγαμε...

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ωραία η Tcixlas analysis. Άρα έγιναν λίγες σοβαρες συζήτησεις...

Aldark

@Scarlet D. έγραψε:
@Aldark έγραψε:Έγινε λοιπόν η πρώτη συνάναντηση μελών χωρίς αυτόν που τη διοργάνωσε :Ρ
πρέπει να βάλω από ένα γουόρν στον ρεντ , τον τζιμ , τον θανάση και τον σκάρλετ

πέρα από αυτό εγώ θα είμαι Αθήνα από αύριο μέχρι τέλος μήνα και 20-30 αυγούστου
να μαθεις να φευγεις απο την Αθηνα καλοκαιριατικα! (Κατ αρχην εγω αρχησα την ιδεα με το να κανουμε meeting μια που θα ερχοταν ο ρεντ και ο τζιμ κι επειδη ειναι δυσκολο να ποσταρω με το pc που εχω, εκανες το τοπικ εσυ)
ψέμα , όταν πήγα θεσσαλονίκη ο τζιμ μας είπε ότι έρχεται αθήνα , οπότε ο μανοτζιμ είπε α θα ρθουμε κι εμεις με τρενο ψηνεις;
Εγώ είπα ότι χμ μπορώ τότε (τελικά δεν μπορούσα) , τζιμ , παιδια , ψηστε το! Θα ρθει και ο Βαηπερ , ο Τσιχλας πιθανα και κανας Σικόκου , Ντεθ.
Έτσι ξεκίνησαν όλα

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μόνο που ο ντεθ έριξε πακέτο.

The Red-Haired

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Ετσι έγιναν τα πράγματα όπως τα εξιστόρησε ο Τσίχλας.

Να προσθέσω μερικές πικάντικες λεπτομέρειες. Ζήτησα να δω από το κινητό του Δήμου πώς παίζεται η νέα @@ρια που λέγεται Pokemon GO, ήταν πολύ χειρότερο από ότι το περίμενα.. Επίσης ο Δήμος προσπάθησε να πιάσει ένα ποντίκι-πόκεμον, αλλά έχασε το σήμα και έτσι ... το έχασε...

Ακόμα: ο Jim έκανε διάγνωση για ένα αδέσποτο σκύλο -χωρίς καν να τον αγγίξει-, μίλησε με 3 διαφορετικές φωνές στον Αλ προσποιούμενος όλους μας ... και ο Αλ τον πίστεψε -μόνο στο τέλος πονηρεύτηκε λίγο-

+Εξήγησα γιατί ο Δήμος είναι φλώρος... Μακάρι να μέναμε περισσότερο.. ίσως την επόμενη φορά..

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
τελικα η μονη εξηγηση που μπορουσε να δωσει ο ρεντ στο γιατι ειμαι φλώρος ηταν επειδη δεν εβλεπα ποδοσφαιρο, το pokemon go ηταν μπετατζιδικο και δεν εφταιγα εγω που εξαφανιστηκε το ποντικι!

επισης:
@Tcixlas έγραψε:
έπειτα χωριστήκαμε στο μοναστηράκι ξανα, αφού ριξαμε το κλασικό περπατηματάκι, πήραμε τα εισητήρια μας και φύγαμε...

ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ κοκκινομαλλη

Aldark

@Tcixlas έγραψε:Μετά απο ένα 5λεπτό περπάτημα, φτάνουμε στο στέκι του opgr meeting athens και αράζουμε περιμένωντας το ψηλό μωράκι απο προχτές, να έρθει για παραγγελία, να κάνουμε πάλι τσαλιμάκια για να παραγγείλουμε 10 λεπτά μετά. Τελικά σκάει ψηλός και μας ριχνει και πιστόλι κι απλά αφηνει νερό και φεύγει. Αφού εγώ και ο ρεντ τσιμπάμε μπυρίτσα, ο τζιμ κοκα(κολα) και ο δήμος καπουτσινειρος βγάζουμε τα φτυάρια.
έκλαψα!
Επίσης σας την έφερα , δεν ήμουν πιωμένος , απλά όταν μιλάς με 3 άτομαι +1 που δεν τα ξέρεις τόσο από κοντά , και έχεις τον Τζιμ που εξασκεί άλλες φωνές στον ελεύθερο χρόνο του , με ζαλίσατε και με μπερδέψατε!
Snap! Aldark is confused
έπρεπε λοιπόν να σκαρφιστώ μια δικαιολογία για να το παίξω , ω μάγκες έχω πιει δεν καταλαβαίνω hehehe

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
@Aldark έγραψε:
@Tcixlas έγραψε:Μετά απο ένα 5λεπτό περπάτημα, φτάνουμε στο στέκι του opgr meeting athens και αράζουμε περιμένωντας το ψηλό μωράκι απο προχτές, να έρθει για παραγγελία, να κάνουμε πάλι τσαλιμάκια για να παραγγείλουμε 10 λεπτά μετά. Τελικά σκάει ψηλός και μας ριχνει και πιστόλι κι απλά αφηνει νερό και φεύγει. Αφού εγώ και ο ρεντ τσιμπάμε μπυρίτσα, ο τζιμ κοκα(κολα) και ο δήμος καπουτσινειρος βγάζουμε τα φτυάρια.
έκλαψα!
Επίσης σας την έφερα , δεν ήμουν πιωμένος , απλά όταν μιλάς με 3 άτομαι +1 που δεν τα ξέρεις τόσο από κοντά , και έχεις τον Τζιμ που εξασκεί άλλες φωνές στον ελεύθερο χρόνο του , με ζαλίσατε και με μπερδέψατε!
Snap! Aldark is confused
έπρεπε λοιπόν να σκαρφιστώ μια δικαιολογία για να το παίξω , ω μάγκες έχω πιει δεν καταλαβαίνω hehehe
το ξερεις οτι δεν σε τιμα καθολου αυτη η φθηνη δικαιολογια ε; Ειδικα τωρα που μας αποκαλυψες οτι δεν ισχυει

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
To Pokemon Go γαμάει, δεν ξέρω τι λέτε...

Aldark

@Scarlet D. έγραψε:
@Aldark έγραψε:
έκλαψα!
Snap! Aldark is confused
το ξερεις οτι δεν σε τιμα καθολου αυτη η φθηνη δικαιολογια ε; Ειδικα τωρα που μας αποκαλυψες οτι δεν ισχυει
μαλακία δικαιολογία ήταν για να ξεπεράσω την αμηχανία knife

Tcixlas

γιατι ο τζιμ εκανε ολους μας, εγω τον τζιμ, και ο δημος εμενα κι εσυ χαμπαρι

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
κλάμα

Tcixlas

σε φάση έλεγα στο δήμο τι ν πει πανω πουπ ηγε να τον καταλαβει και κανει ααα παιζει οντως να εισαι ο δημος

Aldark

leave darkney alooooone damn2 damn2 damn2 uhh

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
στην αρχη ηταν σε φαση "ααα ναι εισαι οντως ο θανασης"

Tcixlas

ναι αυτό ήθελα να γράψω κι εγώ κια εγραψα ξανα δημος χαχαχαχαχ

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ψηνετε να κανετε καμια συναντηση στο Αθενς (οχι Kουιν);

Aldark

ωπ , γιατί είναι ακόμα ανοιχτό αυτό;
Εγώ από Χριστούγεννα λογικά συναντήσεις Αθήνα oh my love!

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Kαλα εγω δεν ψηνομουν να βρεθουμε απλα να σπαμαρω γι' αυτο και εγραψα εδω.

Aldark

απαίσιος. Λοκ και απόσυρση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης