Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah

Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah

38% 38% [ 3 ]
62% 62% [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Κυρ 27 Νοε 2016, 21:14

Aldark

VS

2 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Δευ 28 Νοε 2016, 20:42

Heavenly Yaksha

Ψόφος στον Gekko Moria.

3 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Δευ 28 Νοε 2016, 21:17

Aldark

Heavenly Yaksha έγραψε:Ψήφος στον Gekko Moria.

4 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Δευ 28 Νοε 2016, 21:40

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
Heavenly Yaksha έγραψε:Ψάθα στον Gekko Moria.

5 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Τρι 29 Νοε 2016, 22:09

Heavenly Yaksha

Γιατί παραφράζεται τα λεγόμενα μου; Θέλω το δικηγόρο μου... xD

ΚΑΚΟΣ ΨΟΦΟΣ ΣΤΟΝ Gekko Moriah.

6 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Τετ 30 Νοε 2016, 02:36

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
Πολυ μισος ρε παιδια. Για κακος και γ*** τους χαρακτηρες ηταν

7 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Τετ 30 Νοε 2016, 12:33

Aldark

υπέροχος ήταν και με ενδιαφέρον παρελθόν.  Δυστυχώς ο ίδιος ο Όντα τον νέρφαρε...

8 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Τετ 30 Νοε 2016, 22:24

Heavenly Yaksha

Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο το παρελθόν του. Το μέλλον του δε γνωρίζω πάντως,όλοι θεωρούν πως θα επιστρέψει με Kaidou. Aλλά και πάλι είναι αδύναμος.

9 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Τετ 30 Νοε 2016, 23:25

Aldark

περίμενα να επιστρέψει με Ντοφλαμίνγκο και να μπει κάπως στη συμμαχία εναντίον του (και κατά συνέπεια εναντίον Κάιντο).
λογικά θα τον δούμε , γιατί άφησε ερωτήματα. Και για να τον θέλει κάποιος πιο ψηλά απ'τον τότε Φλητ Άντμιραλ νεκρό , κάτι τρέχει..

10 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Πεμ 01 Δεκ 2016, 00:18

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
Heavenly Yaksha έγραψε:Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο το παρελθόν του. Το μέλλον του δε γνωρίζω πάντως,όλοι θεωρούν πως θα επιστρέψει με Kaidou. Aλλά και πάλι είναι αδύναμος.
βασικα ο kaido παιζει να ειναι Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ πραγματικα ανθρωπος (?) ο οποιος θα επεστεφε μαζι του. τον kaido τον μισει γιατι του ξεπαρθενιασε ολο τον στρατο που είχε τότε ο Moria και τον αφησε με 4-5 ατομα. Οποτε ειναι πιο πιθανο για εμενα να γυρίσει συμμαχος με την Big Mom που δεν είναι ειρηνόφιλη σαν τον shanks και μισει και αυτην τον Kaido

11 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Πεμ 01 Δεκ 2016, 20:33

Heavenly Yaksha

Εγώ δεν ψήνομαι να τον ξαναδώ. Προτιμώ να ξέρω ότι είναι κάπου έξω και επιβιώνει παρά ότι θα του δοθεί πάλι screen time.

12 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Παρ 02 Δεκ 2016, 11:51

Santouryuu

Μονο σ'αυτο το φορουμ τα σοδομα και γομορα θα νικουσαν εναν πρωην στσιμπουκακι... Γι'αυτο συμμετεχω μονο εδω!

~Ηold the door~

13 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Παρ 02 Δεκ 2016, 12:19

Kamikaze

Όταν ο Moria συμμετάσχει στην πτώση του Kaidou θα κάνεις τούμπες όμως.

14 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Παρ 02 Δεκ 2016, 12:40

Santouryuu

Και οταν η γιαγια μου βγαλει ροδες θα την παω για σουζες στα λιμανακια

~Ηold the door~

15 Απ: Day 4: Group E - Gekko Moriah VS Sodom & Gomorrah Την / Το Παρ 02 Δεκ 2016, 13:43

Kamikaze

Κράχτες του Moria, τρέμετε το Wano arc.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης