Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 855: "GUGYURURURU!!!"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πώς σας φάνηκε το σημερινό Chapter?

0% 0% [ 0 ]
83% 83% [ 5 ]
0% 0% [ 0 ]
17% 17% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51 Απ: Chapter 855: "GUGYURURURU!!!" Την / Το Τετ 15 Φεβ 2017, 19:15

Heavenly Yaksha

Θα πέσει εκ των έσω η Linlin. Όλα εκεί οδηγούν..

Έχω κάνει και post στο thread της Tottland για αυτό, ρίξτε μια ματιά, αν θέλετε.

52 Απ: Chapter 855: "GUGYURURURU!!!" Την / Το Τετ 15 Φεβ 2017, 19:15

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
@The Red-Haired έγραψε:
@Tcixlas έγραψε: και οι βίνσμοκ με τον λούφυ και μπρουκ στη μάνα....

Θα τη γραντζουνίσει ο Brook και οι άλλοι ούτε καν που θα προλάβουν να την αγγίξουν. Μόνο ο Luffy μπορεί να περάσει κάποιο χτύπημα, αλλά δεν μπορεί να τη ρίξει... εκτός κι αν κάνει κάτι σαν Gear 5.

Αυτό που πιστεύω πως θα γίνει είναι να μάθουν ένα αδύναμο σημείο της και μετά να ξεφύγουν με κάποιο μαγικό τρόπο που δεν μπορώ να φανταστώ. Προφανώς θα τους βοηθήσει ο Jimbe και ίσως ο Pekoms...
ο οποιος pekoms για δευτερη φορα θα αναστηθει απο τον ταφο. Τον αψωφαντο εχει ο πουστης.

Οσο για την Big Mom δεν πιστευω να παιζει τοσο πολυ η αμυνα της οσο η επιθεση της, ειναι σε φαση glass cannon, τρελη δυναμη, τρελες επιθεσεις αλλα αμα την ακουμπισεις σπαει. Εμενα θα μου ταιριαζει ενα τετοιο σεναριο (αν και οχι τοσο υπερβολικο) για τον πρωτο yonko που θα αντιμετωπισει ο Luffy.

My Anime List||My Manga List
http://www.onepiecegr.com/

53 Απ: Chapter 855: "GUGYURURURU!!!" Την / Το Τετ 15 Φεβ 2017, 23:25

Tcixlas

ναι και χόκους πόκους και παπαρια μάντολες, εντάξει δεν ασχολούμαι άλλο αν εσείς γουστάρετε να νομίζετε ότι ο το alliance δεν αξίζει μία, μεγειά σας με χαρά σας, να σας δω τι θα λέτε όταν θα πάνε για κάιντο, που μέχρι τώρα εντάξει για π***** τον έχουν... ή έχετε χάσει το timeline ή έχετε ξεχάσει που είμαστε, ή δεν ξέρω κι εγώ τι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης