Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μόνο Gamers επιτρέπονται

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Τετ 06 Δεκ 2017, 12:33

Santouryuu

Uncharted για παράδειγμα...

~Ηold the door~

27 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Τετ 06 Δεκ 2017, 12:47

Hawkins

Πέρα από αυτά ερχονται και νέα γκειμς που πιστευω θα είναι και τα καλύτερα της γενιάς 
Death strading,days gone,god of war,cyber punk,last of us part 2 και άλλα πολλά

28 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Τετ 06 Δεκ 2017, 20:55

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Mέσα στο 2018 release date τα περισσότερα... και λογικά δευτερο μισό του 18.
Τώρα τι να παίξουμε είνια το θέμα..

29 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Τετ 06 Δεκ 2017, 21:33

Hawkins

Στο πρώτο μισό του 2018 ακουσα θα βγουν detroit become human και god of war και ίσως code vein
Εγω πρωσοπικα δεν έχω θέμα έχω να παιξω πολλά παιχνίδια μέχρι να βγουν αυτά μιας και φετος πηρα την κονσολα 
Όσο για εσενα παίξε κάνα ww2 κάνα battlefront 2 κάνα evil within 2 μια χαρά έχεις παιχνιδια να παίξεις

30 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Τετ 06 Δεκ 2017, 22:05

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
@Hawkins έγραψε:Στο πρώτο μισό του 2018 ακουσα θα βγουν detroit become human και god of war και ίσως code vein
Εγω πρωσοπικα δεν έχω θέμα έχω να παιξω πολλά παιχνίδια μέχρι να βγουν αυτά μιας και φετος πηρα την κονσολα 
Όσο για εσενα παίξε κάνα ww2 κάνα battlefront 2 κάνα evil within 2 μια χαρά έχεις παιχνιδια να παίξεις
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Α ρε Χοκ με έκανες και γέλασα. Σίγα μην δώσω λεφτα για άλλο ένα cod. Όσο για το bf δεν είμαι star wars fan και με τόσο κράξιμο που έχει φάει η EA και να ήμουν θα το μποικόταρα.

31 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Τετ 06 Δεκ 2017, 23:31

Hawkins

Νταξ αμα έχεις παιξει πολλά cod δικιο έχεις να τα ψιλοβαριεσαι...για εμένα είναι σιγουρη αγορα γιατι  είναι ισως το καλύτερο cod που βγήκε και γιατι έχω παίξει μονο το 2 και το black ops 
Το battlefront δεν χρειάζεται να είσαι star warzou για να το παιξεις γαμαει το multi βέβαια έχεις δικιο για τα microtransactions και εγώ αν δεν δω να βγαζουν τα πλεονεκτήματα που σου δίνουν αν τα σκάσεις δεν το ακουμπάω
Εσύ σε τι παίζεις σε pc?

32 Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Την / Το Πεμ 07 Δεκ 2017, 00:21

Santouryuu

Half life 2: episode 2 so beautiful!

~Ηold the door~

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης