Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 19]

yagamidimitris

@Heavenly Yaksha έγραψε:Ας ελπίσουμε φίλε yagamidimitris να μας βάλει τα γυαλιά η φίλη μας η πλοηγός. Προσωπικά θέλω ένα power up της,στα πλαίσια πάντα των δυνατοτήτων της,με το νέο Clima Tact.
Μπορεί να το θες εσύ αυτό (και εγώ το θέλω να πω την αλήθεια, δεν θα με χαλούσε κιόλας) αλλά σαν πλοηγός, γιατί ΑΥΤΟΣ είναι ο ρόλος της, έχει ήδη "βάλει γυαλιά".

Υπάρχουν, όμως, και σκηνές για να την παραδεχτείς που δεν έχουν σχέση με το πόσο χρήσιμη είναι στα θέματα του crew, και αφού με ρώτησε ο άλλος αν αυτό ήταν ό,τι καλύτερο είχα να δείξω με τη Nami, τότε ας βάλω κάτι τις. Δεν μπορώ να τις βρω όλες τώρα.

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Tcixlas

γιατι το λες αυτό? ξερεις ποσο χρήσιμο μπορεί να είναι ένα τραγούδι όταν λείπεις τοσο καιρό απο την στεριά?

Santouryuu

@Deathracer2009 έγραψε:Εχουμε 2 στρατοπεδα.

Αυτοι που βλεπουν ως crew τους Luffy, Zoro και οι υπολοιποι ειναι κομπαρσοι. Η αλλη παραταξη θεωρει οτι ολοι εχουν μια χρησιμοτητα κατα τη διαρκεια των ταξιδιων.

Εχουμε μπει σε ενα βροχο aka loop που δεν τελειωνει ποτε. Εκτος και αν αναλαβω εγω.... knife

Εμενα σε ποιο στρατοπεδο με βαζεις;  muahaha

~Ηold the door~

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Για την ακρίβεια εσυ εάν γινόσουν όντα για μια στιγμή θα έκανες captain τον Zoro. hahaha

Hawkins

εγω ειμαι στο στρατοπεδο δειξε λουφη ζορο σαντζι και τους υπολιπους γραφτους στα'ρχιδια σου συμπληρωσε το κενο τους με καιντο,μπιγκ μομ,ακαινου κτλπ

Santouryuu

@Deathracer2009 έγραψε:Για την ακρίβεια εσυ εάν γινόσουν όντα για μια στιγμή θα έκανες captain τον Zoro. hahaha

So? Τι του λειπει (εκτος του οτι ειναι lonely wolf); Ουτε ο γουσοπαρος ειναι κανα τερας, αλλα μια χαρα βρηκε τον δρομο για το αβαταρ και την υπογραφη μου  
whistle

~Ηold the door~

yagamidimitris

So? Τι του λειπει (εκτος του οτι ειναι lonely wolf); Ουτε ο γουσοπαρος ειναι κανα τερας, αλλα μια χαρα βρηκε τον δρομο για το αβαταρ και την υπογραφη μου  
Ε, ο Zoro δεν θα μπορούσε να τον βρει. Του λείπει ότι δεν θα μπορούσε να πάει πουθενά, χωρίς κάποια. Ούτε στην Grand Line.
:)

συμπληρωσε το κενο τους με καιντο,μπιγκ μομ,ακαινου κτλπ
Αν είναι με Akainu γιατί όχι!

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
@yagamidimitris έγραψε:
συμπληρωσε το κενο τους με καιντο,μπιγκ μομ,ακαινου κτλπ
Αν είναι με Akainu γιατί όχι!

εσυ θα κανεις πολυ καλη παρεα με τον Sandokanthanos

Kamikaze

Κάνουμε ήδη πάρέα από την ομάδα, δεν θα το χαλούσαμε εδώ. :P

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Η αλλιως split personality o thanos μονο που το αλλο μισο βγηκε και αυτο sakazuki fanboy...

Tcixlas

δε θελω να βλεπω ακάινου

yagamidimitris

Τώρα που έβγαλα ό,τι fanboyism κρατούσα μέσα μου από Nami, ώρα να πιάσω το Sakazuki.

Η αλλιως split personality o thanos μονο που το αλλο μισο βγηκε και αυτο sakazuki fanboy...
Αυτό δεν βγάζει και πολύ νόημα.

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν διαφωνω...... xD

Santouryuu

we love akainu... ελπιζω να κανει στην ναμι ο,τι και στον εϊς  whistle hahaha hahaha hahaha

~Ηold the door~

yagamidimitris

Η Nami δεν πρόκειται να πάθει κάτι τέτοιο γιατί σε αντίθεση με το βλακοκομπάρσο είναι αναγκαία και ξύπνια.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τετ 14 Σεπ 2016, 13:56, 1 φορά

Tcixlas

μου τη σπάει ο ακαινου, ο σκουλήκης

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
@Tcixlas έγραψε:μου τη σπάει ο ακαινου, ο σκουλήκης
κοιτα εμενα απλα η μουρη του μου την σπαει... απο κει και περα κομπλεδουρα ο τυπος...he will penetrate you with his energy

yagamidimitris

Absolute Justice ftw

Kamikaze

Την πιο badass φάτσα έχει ο Sakazukαρος και πριν και μετά το timeskip.

yagamidimitris

κοιτα εμενα απλα η μουρη του μου την σπαει
Πώς γίνεται να σου τη σπάει αυτή η επική φάτσα;

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
μου θυμιζει ιαπωνα μαφιοζο που λεει "θα σε σπασω στο ξυλο καθηκακι" στην δικη του γλωσσα. Δεν ξερω πως αλλιως να σου το εξηγησω

yagamidimitris

Ακριβώς για αυτό είναι γαμάτη. xD

Tcixlas

εμένα δε με χαλάει αυτό, η φάτσα του ειδικά μετά το timeskip σπάει σβέρκους μόνο που την βλέπουν, ΄πετυχαίνει το σκοπό της οπότε οκ! εμένα με χαλάει η πουστιά που έχει μέσα του, σε φάση με πειρατές πολεμάω άρα θα γίνω ίδιος και χειρότερος απο αυτούς...

yagamidimitris

Σε μια εποχή όπου κυκλοφορούν στις θάλασσες οι χειρότεροι πειρατές, η Δικαιοσύνη του Sakazuki είναι αναγκαία, και είναι η καταλληλότερη.

Kamikaze

@Scarlet D. έγραψε:μου θυμιζει ιαπωνα μαφιοζο που λεει "θα σε σπασω στο ξυλο καθηκακι" στην δικη του γλωσσα. Δεν ξερω πως αλλιως να σου το εξηγησω
Τι και αν σου πω πως ο ηθοποιός που είναι βασισμένος είναι γνωστός ηθοποιός σε ταινίες με yakuza.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης