Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αξιομνημόνευτα Όνειρα

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Τρι 06 Μαρ 2012, 00:37

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ είδα ότι είμουν μυρμίγκι και με κυνηγούσε η μάνα μου με την παντόφλα και το αεροζόλ... :xD:

52 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Τρι 06 Μαρ 2012, 16:57

Dr. Jimalicious

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ σήμερα είδα ότι ήμουν μυστικός πράκτορας και ότι έπρεπε να σκοτώσω έναν τύπο που ήταν ο υποδιευθυντής μια πολυεθνικής εταιρίας και με κατάλαβε, και του είπα ότι ως στόχο έχω την γραματέα του και μου είπε ότι έχει δύο,μια που έμοιαζε με την Kureha και μία κλασσική χαζή ξανθιά.
Τον έκανα να συμφωνήσει να με βοηθήσει να τις σκοτώσω και τις δύο,ενώ στο τέλος είχα σκοπό να τον φάω και αυτόν.Τελικά ξύπνησα λίγο πριν σκοτώσω την ξανθιά και αυτόν.

53 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 26 Νοε 2012, 19:58

????????

Επισκέπτης
μια φορα ειδα ενα σεξουλιαρικο ονειρο με εναν σκυλο

54 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Κυρ 31 Αυγ 2014, 23:02

plankton

Εγω ειδα ενα στο οποιο ημουν στο σχολειο μου,στο διαδρομο συγκεκριμενα κοντα στο κυλικειο,εκει ενας παλιος συμμαθητης μου απο το νηπειαγωγειο(που παμε στο ιδο σχολειο και τον μισω αφανταστα) αρχισε να με βριζει και να με χλευαζει τοτε εγω θυμωσα και αρχισα να τον ανεβωκατεβαζω Χριστοπαναγιες και να τον απειλω μετα εβγαλα μαχαιρι και νομιζω τον σκοτωσα μπροστα σε ολο το σχολειο νιωθοντας απεραντη ευτυχια και χαρα,τοτε ηρθε ο μαθηματικος μας με συγχαρε για την πραξη μου, και εδιωξε τους υπολοιπους μαθητες που κοιτουσαν εκπληκτοι.Αυτο το ειδα πριν λιγες εβδομαδες.

Σε ενα αλλο ονειρο ημουν σε ενα μαγαζι με παρα πολλα πραγματα στοιβαγμενα στα ραφια και τους διαδρομους και ημουν μαζι με εναν θειο μου και μιλουσαμε,ειπε ενα αστειο και τοτε αρχισαμε να σκαμε στα γελια.Οταν ξυπνησα και ξαναειπα το αστειο στον εαυτο μου μου φανηκε εντελως βλακεια.Το ειδα πριν λιγους μηνες.

55 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 06 Ιουλ 2015, 19:04

Dr. Jimalicious

Vet-eran
Vet-eran
Αναγενώ το θέμα γιατί είδα πολύ κουλό όνειρο τις προάλλες.
Ήμουν εγώ στο δημοτικό που πήγαινα και άρχισα να μιλάω με κόσμο (παλιές δασκάλες, δασκάλους κτλ), αλλά δεν με αναγνώριζαν. Τότε εγώ αντιλαμβάνομαι ότι είμαι παγιδευμένος στο σώμα ενός παιδιού, ενώ έχω διατηρήσει όλες τις αναμνήσεις, γνώσεις, ευστροφία κτλ, που με έχει δώσει η ηλικία μου. Συναντάω στο άκυρο και κάτι συμφοιτητές μου και με είπαν ότι πέθανα (εγώ, σαν Δημήτρης) και απορούσαν πώς ξέρω τα ονόματα τους και τόσα πολλά για αυτούς. Η υπόλοιπη σχολική ημέρα κύλησε κανονικά με τους δασκάλους να με θεωρούν παιδί θαύμα (αφού είχα γνώσεις που κανένα 12χρονο δεν έχει). Πήγα σπίτι, το οποίο περιέργως ήταν ακόμα το σπίτι μου, και είδα τους γονείς μου, που περιέργως ήταν ακόμα γονείς μου, και με είπαν ότι με χτύπησε αμάξι και ότι με έψαχνε μια καθηγήτρια μου. Το πώς αυτοί ήξεραν ότι είμαι εγώ στο σώμα του παιδιού, δεν ξέρω γιατί ξύπνησα.

56 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 06 Ιουλ 2015, 19:42

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ωραία ταινια θα γινόταν.. heh look at that

57 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 06 Ιουλ 2015, 19:51

Dr. Jimalicious

Vet-eran
Vet-eran
Δεν φαντάζεσαι πόσες φορές το έχω ακούσει αυτό για όνειρα και ιδέες μου :P

58 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 06 Ιουλ 2015, 19:53

Santouryuu

Γραψε βιβλιο :Ρ

~Ηold the door~

59 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 06 Ιουλ 2015, 20:02

Dr. Jimalicious

Vet-eran
Vet-eran
@Santouryuu έγραψε:Γραψε βιβλιο :Ρ

Είναι μέσα στα σχέδια μου whistle

Και για να είμαι και on-topic:
Μια φορά πριν πολύ καιρό, είδα ότι ήμουν σε μία πόλη και μονίμως κοιτούσαμε τα ρολόγια στον δρόμο (για κάποιο λόγο είχε ρολόγια σε κολώνες στον δρόμο) και ήταν εφτά παρά κάτι το βράδυ, και έλεγε η μάνα μου και μια θεία μου "Πωπω αργήσαμε" και πήγαν όλοι εκτός από εμένα στο μετρό (Ο προφήτης Jimalicious είχε προβλέψει το μετρό πριν καν μπει στα σχέδια να φτιαχτεί) και μόλις πήγε 19:00 άρχισαν να έρχονται από παντού Gremlins. Μιλάμε για χιλιάδες τώρα. Και εγώ άρχισα να τρέχω προς το μετρό, και όλοι οι άλλοι ήταν μέσα σε βαγόνια και είχαν ξεκινήσει και εγώ έπιανα κάτι σίδερα (που δεν ξέρω γιατί υπήρχαν ή πώς δεν έπαθα ηλεκτροπληξία) και για κάποιο λόγο πήγαινα πιο γρήγορα από τα Gremlins. Και μετά ξύπνησα πριν με πιάσουν.

60 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Τρι 07 Ιουλ 2015, 02:12

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
Στα πιο σημαντικα ονειρα που εχω δει συνηθως βλεπω το μελλον, ναι καλα ακουσατε, σε ΤΕΤΟΙΟ επιπεδο εχω φτασει το observation haki μου.Τα ονειρα μου μπορει να ειναι λογικα και μη λογικα, τα μη λογικα ειναι χειροτερα απο το παραπανω ονειρο του jimalicious ενω τα λογικα μου βγαινουν συνηθως σωστα. Για παραδειγμα ενα ονειρο που θυμαμε ακομα οταν ειμουν μικρος ειδα οτι το βραδυ θα ερχοταν κοσμος στο σπιτι των γονιων μου και οτι θα παραγγελναμε σουβλακια, την επομενη μερα ηρθαν οντως κατι ξαδερφια και αποφασησαμε τελικα να παραγγειλουμε σουβλακια μουαχαχαχαχα

61 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Τρι 07 Ιουλ 2015, 02:14

Johnyman

Impel Down
Impel Down
να ξεκαθαρίσουμε πρώτα από που είσαι,για να δούμε αν το όνειρο βγήκε αληθινό και πείρατε σωστά σουβλάκια

62 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Τρι 07 Ιουλ 2015, 02:16

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
Τα σουβλακια ηταν πιτα παν , η αληθεια ειναι οτι το υψηλο μου haki δεν προεβλεψε τετοια πραγματα, τωρα που το θυμηθηκα το ονειρο μου προεβλεψε και σε ποιο ΜΕΡΟΣ του σπιτιου θα φαμε (εχουμε δυο βεραντες και ενα σαλονι)

63 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 02:02

Tcixlas

εγώ βλέπω συνήθως κουλά όνειρα....

δεν θα κάτσω να πω μεγάλες ιστορίες εκτός απο ένα χαχα

ένα απο τα κουλά ήταν ένας ληστής που ήρθε να μας κλέψει σε σπίτι θείου μου και με βαραγε στο κεφάλι και δεν ένιωθα και με σκότωσε πνίγοντας με χύνοντας μου ένα ποτήρι νερό στο κεφάλι... κουλό έτσι δεν είναι??

το πιο κουλό το είδα χτες και δεν θα επεκταθω τελείως θα σας πω ότι πήγαινε λεει στην κοπέλα μου για τα γενέθλια της και όπως οδηγούσα μέσα στο αμάξι μου εμφανίστηκαν οι φίλοι μου... φτάνουμε ανεβαίνω με τα πολλά(δεν λέω λεπτομέρειες) μπαίνω στο σπίτι και βλέπω κάτι χεβιμεταλάδες να κοπανιούνται να είναι βαμμένοι και να έχου νκάνει το σπίτι μπουρδέλο απο μπύρες και πατατάκια... και με στέλνει η μάνα της κοπελιάς μου να πάρω μπύρες και πατατάκια και γυρνώντας με τους φίλους μου πάλι συναντάμε έναν πρεζάκια, με παίρνει για κάποιο λόγο ο ύπνος και πέφτω ξερός, και ξυπνάω στο σπίτι της κοπελιάς μου πάλι καμια ώρα μετά και οι μεταλλάδεες έλειπαν γιατί άργησα να τους πάω τις μπύρες και ξενέρωσαν και έφυγαν όλοι μαζί... και έφυγαν και οι γονείς της κοπελιάς μου...αλλά την άλλη μέρα έιχαν τραπέζι σε μένα και στο σόι μου και αρχίσαμε να μαγειρεύουμε κτλπ και στο τραπέζι την άλλη μέρα που ήταν ένα θηρίο πολύ μεγάλο τραπέζι ενώ τρώγαμε η μάνα της άρχισε να μου πετάει για αρραβώνες ellefson is an idiot και μετά να μου λέει οτι ο πεθερός μου εκβιάζει τον πατέρα μου για τον αραββώνα χαχαχαχα και ο πεθερός μου δεν ήταν ο κανονικός ήταν ένας τραμπούκος θηρίος μπράβος( καμία σχέση με τον τωρινό) και καράφλας.... και ξύπνησα απογοητευμένος που ακόμα και στον ύπνο μου δνε γίνεται τίποτα συνταρακτικό... χαχαχα

64 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:05

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ένα εχω να πω, ακομα και στον υπνο σου καραφλους βλεπεις...

65 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:08

Aldark

πριν λίγες μέρες ήμουν στο εξωχικό κάποιου φίλου κι εκεί που κοιμόμουν έβλεπα ένα όνειρο με δανειστες και μέρκελ και σόιμπλε και γιούνκερ και ήταν πολύ κακό...ξαφνικά κάτι με χτυπάει και πεταγομαι τρομαγμένος....κόντεψα να πάθω καρδιακό , αλλά τελικά ήταν απτο πάνω κρεβάτι ένα ξύλο που κρατάει το στρώμα...ο μικρός αδελφός του φίλου είχε κάνει ζημιά. Πως δεν έμεινα...

66 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:17

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ααααα καλα , ωραιο ονειρο ρε Αλ.. :xD: :xD: :xD:

67 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:25

Tcixlas

αχαχαχαχα πρέπει να έχω κρυφό φετιχ με την καράφλα δεν εξηγείται αλλιώς αυτό... μου βαρεσε το λαπτοπ ρισταρτ στο άκυρο και έκανε και ριστορ

68 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:36

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγω το ειχα καταλαβει απο την αρχη πως κατι τρεχει με τις καραφλες..

69 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:41

Tcixlas

μπορεί να είναι που καραφλιάζω και δεν θέλω χχαχαχαχαχα

70 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:45

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μπορει και να σου παει, που ξερειες?. Καραφλα με μουσι λεει πολυ.. whistle

71 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Πεμ 09 Ιουλ 2015, 03:49

Tcixlas

λες να δοκιμάσω το στυλ ζακ γαλυφιανάκης?? ή να το ρίξω στα γαλακτομπουρεκα γαλυφιανάκης???

72 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 25 Ιαν 2016, 01:35

Gol. D. Russ

απο οσα θυμαμαι το πιο τρελο ονειρο που εχω δει ειναι να πνιγω εναν φιλο μου ο οπιος ειναι περιπου 1,85 και 100 κιλα σε ενα μπαλονακι απο εκεινα που χρησιμοποιουσαμε για να παιζουμε μπουγελο τον εβαλα μεσα σε αυτο το μπαλονακι και τον επνιξα [ καντε το εικονα ] χΔ

Asuna My little girl
http://.......

73 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 25 Ιαν 2016, 01:37

Johnyman

Impel Down
Impel Down
το έκανα!!

Σπόιλερ:

74 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Δευ 25 Ιαν 2016, 01:38

Gol. D. Russ

χαχαχαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωωωωωω

Asuna My little girl
http://.......

75 Απ: Αξιομνημόνευτα Όνειρα Την / Το Τρι 26 Ιαν 2016, 21:30

Tcixlas

ακόμα δεν κατάλαβα αυτό το αστείο....

επίσης έχω νιου όνειρο έχει να παίξει με x files εξωγηινους μαύρες τρύπες μαι γκόμενα να μου την πέφτει να χτυπάνε πόρτες ενώ προσπαθώ να ξεφυ΄γω γιατι είμαι πιστός... και ξαφνικά να ξυπνάω και το παν ειιναι όνειρο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης