Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 11]

Santouryuu

~Ηold the door~

Aldark

ιαπωνεζα τραγουδιστρια τραγουδαει ντραγκονμπολλ οπενινγκ στα ελληνικα!

kawaaaaaaaaiii aww

razor1911

@Aldark έγραψε:ιαπωνεζα τραγουδιστρια τραγουδαει ντραγκονμπολλ οπενινγκ στα ελληνικα!

kawaaaaaaaaiii aww
Ωραιο που το ανακαλυψες;

Aldark

ανιμε//γρ whistle

razor1911

Xαμός σε facebook και twitter με την απίστευτη ... ελληνική έμπνευση

Σπόιλερ:
Κάτι σας ... θυμίζει; Είναι πάντως ένα απίστευτο ποίημα που όποιος το έγραψε είχε φοβερή έμπνευση και φυσικά είναι πολύ καλός γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να γδέρνω, να μαδάω. Να τρέφομαι απ’ το καθεστώς, αυτό που … πολεμάω!
Θέλω να γίνω αριστερός. Να παίρνω χορηγίες,
επιδοτήσεις, αρπαχτές, κονδύλια, αργομισθίες.
Θέλω να γίνω αριστερός και στη δεξιά μου τσέπη, να βάζω όσα ο λαός σε μια ζωή δεν βλέπει.
Θέλω να γίνω αριστερός, χρυσά να ‘χω κουτάλια κι όταν μαζί μου διαφωνούν να σπάω και κεφάλια.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να έχω ασυλία. Θολές παρόλες να πετώ, να γράφω και βιβλία.
Θέλω να γίνω αριστερός. Ένα με τους παρίες, κοστούμι Αρμάνι να φορώ, δίπλα τους στις πορείες.
Θέλω να γίνω αριστερός, ξερόλας τελοσπάντων, κήνσωρ, Ιεροεξεταστής και τιμητής των πάντων.
Θέλω να γίνω αριστερός. Μονά-ζυγά δικά μου. Ο πιο στυγνός δικτάτορας να ωχριά μπροστά μου.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να μένω στην Εκάλη. Φασίστες, ρατσιστόμουτρα να είναι όλοι οι άλλοι.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να εισβάλω στη Βουλή. Να καταλάβω … έδρανο, να κοιμηθώ πολύ.
Θέλω να γίνω αριστερός, την ανεργία να σκίσω. Δούλους πολλούς, εισαγωγής, τον τόπο να γεμίσω.
Θέλω να γίνω αριστερός, να σπάσω τα ταμπού. Κόκα, παρτούζα κι αστακοί να γίνουν του συρμού.
Θέλω να γίνω αριστερός για να υμνώ τη φύση. Ν’ αφήνω οικολογικές πορδές, να καλλιεργώ χασίσι.
Θέλω να γίνω αριστερός και να πουλώ κουλτούρα. Να εξαίρω καλλιτεχνικά σκατά, ξεράσματα και ούρα.
Θέλω να γίνω αριστερός, να βγάζω και φιρμάνια. Να κάθονται όλοι προσοχή στη γκέι περηφάνια.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να βρίζω τον Χριστό. Αλλοδαποί αλλόθρησκοι να μ’ έχουν για αρχηγό.
Θέλω να γίνω αριστερός, τις εκκλησιές να κλείσω, μπούργκες να βλέπω ολόγυρα, πολλά τζαμιά να χτίσω.
Θέλω να γίνω αριστερός και πολυπολιτισμικός. Τις παραδόσεις τού Έλληνα να θάψω δια παντός.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να είμαι χιπ και τρέντι. Άνεργοι, εργάτες και φτωχοί να μ’ έχουν για αφέντη. (aristeidisdikaios, parapolitika)

Πηγη(source):

prisonplanet.gr

Έχει επεξεργασθεί από τον/την razor1911 στις Τρι 11 Ιουν 2013, 19:33, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Η αληθεια!!)

Aldark

^προφανως ειναι χιουμοριστικο αλλα μονο αριστεροι δε τα κανουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ αυτα.

????????

Επισκέπτης
εμα τυμι χρηση αυγει

Santouryuu

@razor1911 έγραψε:Xαμός σε facebook και twitter με την απίστευτη ... ελληνική έμπνευση

Σπόιλερ:
Κάτι σας ... θυμίζει; Είναι πάντως ένα απίστευτο ποίημα που όποιος το έγραψε είχε φοβερή έμπνευση και φυσικά είναι πολύ καλός γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να γδέρνω, να μαδάω. Να τρέφομαι απ’ το καθεστώς, αυτό που … πολεμάω!
Θέλω να γίνω αριστερός και στη δεξιά μου τσέπη, να βάζω όσα ο λαός σε μια ζωή δεν βλέπει.
Θέλω να γίνω αριστερός, χρυσά να ‘χω κουτάλια κι όταν μαζί μου διαφωνούν να σπάω και κεφάλια.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να έχω ασυλία. Θολές παρόλες να πετώ, να γράφω και βιβλία.
Θέλω να γίνω αριστερός. Ένα με τους παρίες, κοστούμι Αρμάνι να φορώ, δίπλα τους στις πορείες.
Θέλω να γίνω αριστερός, ξερόλας τελοσπάντων, κήνσωρ, Ιεροεξεταστής και τιμητής των πάντων.
Θέλω να γίνω αριστερός. Μονά-ζυγά δικά μου. Ο πιο στυγνός δικτάτορας να ωχριά μπροστά μου.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να μένω στην Εκάλη. Φασίστες, ρατσιστόμουτρα να είναι όλοι οι άλλοι.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να εισβάλω στη Βουλή. Να καταλάβω … έδρανο, να κοιμηθώ πολύ.
Θέλω να γίνω αριστερός, την ανεργία να σκίσω. Δούλους πολλούς, εισαγωγής, τον τόπο να γεμίσω.
Θέλω να γίνω αριστερός, να σπάσω τα ταμπού. Κόκα, παρτούζα κι αστακοί να γίνουν του συρμού.
Θέλω να γίνω αριστερός για να υμνώ τη φύση. Ν’ αφήνω οικολογικές πορδές, να καλλιεργώ χασίσι.
Θέλω να γίνω αριστερός και να πουλώ κουλτούρα. Να εξαίρω καλλιτεχνικά σκατά, ξεράσματα και ούρα.
Θέλω να γίνω αριστερός, να βγάζω και φιρμάνια. Να κάθονται όλοι προσοχή στη γκέι περηφάνια.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να βρίζω τον Χριστό. Αλλοδαποί αλλόθρησκοι να μ’ έχουν για αρχηγό.
Θέλω να γίνω αριστερός, τις εκκλησιές να κλείσω, μπούργκες να βλέπω ολόγυρα, πολλά τζαμιά να χτίσω.
Θέλω να γίνω αριστερός και πολυπολιτισμικός. Τις παραδόσεις τού Έλληνα να θάψω δια παντός.
Θέλω να γίνω αριστερός. Να είμαι χιπ και τρέντι. Άνεργοι, εργάτες και φτωχοί να μ’ έχουν για αφέντη. (aristeidisdikaios, parapolitika)

Πηγη(source):

prisonplanet.gr
ΕΠΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------

χ0αχ0α0χ0α0χχα0χα0α0χ0α
Σπόιλερ:

~Ηold the door~

Aldark

@Santouryuu έγραψε:
@razor1911 έγραψε:Xαμός σε facebook και twitter με την απίστευτη ... ελληνική έμπνευση

Σπόιλερ:

Πηγη(source):

prisonplanet.gr
ΕΠΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------

χ0αχ0α0χ0α0χχα0χα0α0χ0α
Σπόιλερ:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι επικος τυπος!

https://www.facebook.com/pages/Justin-John-Bieber/180733531983058
βεβαια ειναι σελιδα βλεπω εδω και οχι ανθρωπος...

razor1911

Παιδια παιξτε αυτο το game στο facebook:

http://www.popcap.com/plants-vs-zombies-adventures

Santouryuu

~Ηold the door~

kosni21

razor1911

kosni21:
Μονο για playstation?:buhu: εχει παρει η Sony μονοπωλιο τα μισα games της ιαπωνιας

kosni21

φιλαρακι σορυ δεν ξερω να σου απαντησω αλλα νομιζω κ το 1 μονο για πλεη ηταν οποτε..

Aldark

@kosni21 έγραψε:

sugoiiii! φαινεται oh my love!πολυ καλυτερο απο τη μουφα το unlimited cruise φαινεται που χα προμηθευτει πριν 3 περιπου χρονια...ειναι για ps3 και psvita δυστυχως μονο ε; καλα και για wii(u) να βγαινε του χρονου θα το επαιρνα οποτε...

petrikios

Επισκέπτ έγραψε:εμα τυμι χρηση αυγει

Ρε Χοκινς οχι και Χρυση Αυγη ρε αγορι μου,δεν σε ειχα για τετοιον....

????????

Επισκέπτης
ρε πετρικιε δεν καταλαβες οτι ειρωνευοταν?κοιτα την ορθογραφια :p

petrikios

Την ορθογραφια κοιταξα και πηγε το μυαλο μου στον Χοκινς,,απλα ηθελα να τονισω και να εξεφτελισω για αλλη μια φορα την ασχετοσυνη

Santouryuu

λαος στρατος εθνικισμος!

~Ηold the door~

razor1911

Περνα απο τον στρατο φιλε μου αν εισαι τυχερος δεν θα πας i-4 αν σε πανε απο ψυχιατρο τελειωσες, ειναι εκει κατι 30ρηδες δεν τους νοιαζει αν σε βγαλουν i-5

kosni21

razor1911

Deathracer2009

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
???????? έγραψε:εμα τυμι χρηση αυγει

Χοκινς εσυ εισαι παλι;

Tcixlas

και νεκρούς ανασταίνει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης